جهت چگونگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک یا پروفایل آمریکایی خود , Profile به ادامه مطالب توجه فرمایید

 

 

 

 


 

 

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک در مشهد چگونه فعالیت دارد

مشتریان محترم توجه داشته باشید تعمیرات یخچالهای جدید به خصوص یخچالهای ساید از جمله ساید جنرال الکتریک نیاز به تخصص و تجربه بسیار دارد

  به دلیل وجود سیستم الکترونیکی و المانهای الکتریکی و الکترونیکی بسیار سرویسکار می بایستی علاوه بر تجربه و تخصص سواد کافی جهت درک نقشه های الکترکی و شماتیکی داشته باشد . 

شرکت مشهد سرویس علاوه بر تجربه کافی , آموزش و بروز کردن اطلاعات سرویس کاران را بر عهده دارد 

مشتریان عزیز مستحضر باشید در صورت بازدید افراد غیر متخصص برای یخچال شما ممکن است صدمات جبران ناپزیری به یخچال شما وارد شود به این دلیل که یخچالهای ساید امریکایی دارای حساسیت خاصی می باشند


 

ارتباط با واحد تعمیرات جنرال الکتریک

 

 

0915-806-8840

0933-89-59000

دفتر 0517574346

 

 مدیریت : مهندس منظمی

 

 

 


 

 

ویژگی های شرکت مجاز مشهد سرویس

 

 

  • کلیه تعمیرات در محل صورت گرفته و نیازی به جابه جای یخچال نمی باشد ( مگر در موارد خاص )
 
  • اکثر قطعات کمیاب یخچال جنرال التریک در کارگاه موجود از این لحاظ در وقت صرفه جویی می شود
  • سرویس یخچال در منزل با استفاده از قطعات اصلی انجام می شود تا لوازم تعمیر شده با همان کیفیت قبل کار کنند. تکنسین ها با ارائه راهنمایی های مفید به شما، باعث استفاده بهتر از محصولات و طول عمر بیشتر آنها می شوند.
  • تعمیرات در حد امکان در کمترین زمان انجام می شود
 
  • شرکت دارای واحد تعمیرات برد مجزا می باشد و در خصوص تعمیرات الکترونیکی نیز مشکلی ندارد

تاریخچه جنرال الکتریک

 

شرکت جنرال الکتریک یکی از شرکت های بزرگ است که در تمام قاره ها و اکثر کشورهای دنیا دارای نمایندگی می باشد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1892 آغاز کرد. دارای شهرت در یکنواختی محصولات در سراسر جهان و انطباق محصولات با شرایط محلی و سازگاری آنها با شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.

از افتخارات این شرکت، در طول یازده سال گذشته حضور در میان 13 شرکت برتر جهان، از میان 124 شرکت، در لیستی که هر ساله منتشر می شود، می باشد.

مسئولان ، نظارت مستمر در تمام مناطقی که محصولات فرستاده می شوند، دارند. در تمام جهان نمایندگی برای فروش محصولات و نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک برای ارائه خدمات تعمیراتی به مشتریان شرکت دارد. از این رو که توانسته ایم نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را از آن خود کنیم زیر نظر این برند باشیم بسیار خوشحالیم.

 

در بعضی مناطق این شرکت دارای نمایندگی های تخصصی برای تولیدات خود است، مانند: نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الكتریك، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الكتریك.

در تمام نمایندگی های تعمیرات جنرال الکتریک تمام لوازمی که احتیاج به تعمیر دارند، با استفاده از متخصصین آموزش دیده و با تجربه مورد بازدید قرار گرفته و بصورت اصولی تشخیص عیب داده می شوند. همچنین در این نمایندگی قطعات یدکی مرغوب و اصل با برند جنرال الكتریك موجود می باشند.